Speelhuisje De Eik met brug van geweven netten, geplaatst in Duffel
In Duffel plaatsten we Speelhuisje De Eik met iets wat we niet vaak maken: een brug van geweven netten tussen twee platforms. Het is precies het soort maatwerk dat een standaardtoestel niet kan, en daarom een goed voorbeeld van wat er mogelijk is als je van een enkel huisje een echte speelcombinatie maakt.
Wat een brug toevoegt
Een huisje is een bestemming. Een brug maakt er een route van. Zodra kinderen van het ene platform naar het andere kunnen klimmen over een wiebelend net, wordt het spel een parcours in plaats van een plek. Dat is het verschil tussen een toestel waar ze na een half jaar op uitgekeken zijn en een toestel dat jaren uitdagend blijft.
De brug van geweven netten vraagt evenwicht en durf, en groeit mee met wat een kind aankan. De kleinsten kruipen, de groteren rennen eroverheen.
Wat er in Duffel is geplaatst
- Speelhuisje De Eik, vanaf €3.850
- Een brug van geweven netten tussen twee platforms
- Twee pastelgroene glijbanen
- Een piratenstuur in pastelwit en een draaibare telescoop in pastelgroen
- Een ruim speelplateau
Kan dit ook in mijn tuin?
Een brug tussen twee platforms vraagt meer ruimte dan een enkel huisje, want je hebt twee opstelpunten nodig met afstand ertussen. Heb je die ruimte, dan is een speelcombinatie met een brug een van de leukste dingen die we kunnen bouwen. Heb je die ruimte niet, dan denken we mee over een compactere oplossing die hetzelfde speelgevoel geeft.
Dit soort uitbreidingen valt onder maatwerk. We rekenen het per project door, afhankelijk van de lengte van de brug en het aantal platforms.
Ook een speelcombinatie met brug?
De Eik begint bij €3.850 inclusief levering en montage, een brug en extra platform rekenen we daar bovenop. Bekijk het prijsoverzicht in wat kost een houten speelhuisje of stel je speelhuisje samen en ontvang binnen een werkdag een offerte.
Wij ontwerpen, bouwen en plaatsen het speelhuisje volledig afgestemd op jouw tuin. Vraag vrijblijvend een offerte aan.
Offerte samenstellen